Zespół firmy winkler zawsze gotowy do pomocy, zawsze z właściwymi rozwiązaniami

Firma winkler to solidny partner handlowy w zakresie części do pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, pojazdów dostawczych, autobusów, maszyn rolniczych oraz wysposażenia warsztatów. Nasi doradcy handlowi są specjalistami w swojej dziedzinie i chętnie pomogą w kompetentny sposób w identyfikacji właściwej części zamiennej, a nasz sprawnie działający system logistyczny w postaci bezpłatnego transportu dziennego, przesyłek kurierskich lub ekspresu nocnego zapewnia terminową dostawę części na wskazane przez Państwa miejsce. Nasz pełny asortyment obejmujący ponad 200.000 produktów do pojazdów użytkowych i warsztatów, pozwala dobrać części i narzędzia stosowne do każdego rodzaju naprawy.

Wystarczy nas odwiedzić w oddziałach firmy bądź zadzwonić, a napewno spełnimy Państwa oczekiwania w zakresie części do pojazdów użytkowych. 

 

Kontakt
Winkler Polska Sp. z o.o.
ul. Wiejska 49
41-250 Czeladz
Telefon: 32 7627020
katowice@winkler.de
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 18.30
sobota: 8.00 - 14.00

Winkler Polska Sp. z o.o.
ul. Rogowska 117 B
54-543 Wrocław
Telefon: 71756 37 10
wroclaw@winkler.de
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 17.30
sobota: 8.00 - 14.00

Nasz oddział w Katowicach

Adam Czarnecki

Kierownik Oddziału
Telefon: 32 76270-20
E-Mail: adam.czarnecki@winkler.de

Ireneusz Borowski

Przedstawiciel handlowy Region Śląsk
Telefon: 32 76270-20, 512 868 812
E-Mail: ireneusz.borowski@winkler.de

Paweł Cieślik

Doradca klienta
Telefon: 32 76270-24
E-Mail: pawel.cieslik@winkler.de

Jakub Czuchraniak

Doradca klienta Region Kraków
Telefon: 32 76270-22
E-Mail: jakub.czuchraniak@winkler.de

Tomasz Fiszer

Doradca klienta
Telefon: 32 76270-26
E-Mail: tomasz.fiszer@winkler.de

Arkadiusz Gałuszka

Doradca klienta
Telefon: 32 76270-20
E-Mail: arkadiusz.galuszka@winkler.de

Adalbert Gatzki

Przedstawiciel handlowy Region Śląsk
Telefon: 32 76270-20, 512 211 297
E-Mail: adalbert.gatzki@winkler.de

Mateusz Grela

Przedstawiciel handlowy Region Śląsk
Telefon: 32 76270-20, 512 023 620
E-Mail: mateusz.grela@winkler.de 

Michał Kaleta

Doradca klienta Dział Autobusowy
Telefon: 32 76270-85
E-Mail: michal.kaleta@winkler.de

Tomasz Płonka

Przedstawiciel handlowy Region Śląsk
Telefon: 32 76270-20, 512 023 609
E-Mail: tomasz.plonka@winkler.de 

Mateusz Tokarz

Przedstawiciel handlowy Region Kraków
Telefon: 32 762 70-20, 512 023 603
E-Mail: mateusz.tokarz@winkler.de

Michał Walda

Przedstawiciel handlowy Region Śląsk
Telefon: 32 76270-20, 512 128 525
E-Mail: michal.walda@winkler.de 

Michał Wieczorek

Doradca klienta Region Kraków
Telefon: 32 76270-27
E-Mail: michal.wieczorek@winkler.de

Grzegorz Wyrwa

Przedstawiciel handlowy Region Kraków
Telefon: 32 76270-20, 512 959 666
E-Mail: grzegorz.wyrwa@winkler.de 

Mariusz Zawisza

Doradca klienta
Telefon: 32 762 70-25
E-Mail: mariusz.zawisza@winkler.de

Kamil Oziębło

Magazyn
Telefon: 32 76270-65
E-Mail: kamil.ozieblo@winkler.de 

Krzysztof Skiba

Magazyn
Telefon: 32 76270-65
E-Mail: krzysztof.skiba@winkler.de 

Ewa Kotarska

Główna Księgowa
Telefon: 32 76270-61
E-Mail: ewa.kotarska@winkler.de

Krzysztof Pudło

Dział Logistyki i Zaopatrzenia
Telefon: 32 76270-63
E-Mail: krzysztof.pudlo@winkler.de 

Bogumiła Salkiewicz

Centrala telefoniczna/administracja
Telefon: 32 76270-00
E-Mail: bogumila.salkiewicz@winkler.de 

Nasz oddział we Wrocławiu

Monika Jędryka

Kierownik Zespołu
Telefon: 71 75637-11
E-Mail: monika.jedryka@winkler.de

Łukasz Gross

Doradca klienta
Telefon: 71 75637-14
E-Mail: lukasz.gross@winkler.de

 

 

Tomasz Pawłowski

Doradca klienta
Telefon: 71 75637-13
E-Mail: tomasz.pawlowski@winkler.de

Marcin Sadowski

Przedstawiciel handlowy Region woj. Dolnośląskie
Telefon: 71 75637-10
E-Mail: marcin.sadowski@winkler.de

Mateusz Mackiewicz

Magazyn
Telefon: 71 75637-61
E-Mail: mateusz.mackiewicz@winkler.de

Poleć tę stronę Poleć tę stronę

Prosimy o wypełnienie wszystkich obowiązkowych pól (*)

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.

Niestety, ta wiadomość nie mogła zostać wysłana.